Střední škola automobilní Kyjov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 1.4.2020
Nepřítomné třídy123456789
1.AKStVStVStVStVStVStV
1.ATStVStVStVStVStVStVStV
1.BStVStVStVStVStVStVStV
2.AKStVStVStVStVStVStV
2.ATStVStVStVStVStVStVStV
2.BStVStVStVStVStVStV
3.AKStVStVStVStVStVStVStV
3.ATStVStVStVStVStVStV
3.BStVStVStVStVStVStVStV
4.ATStVStVStVStVStVStV
Nepřítomní učitelé123456789
Berka Jiří(Stud)............
Filipová Martina(Stud)-..........-
Hofman Jan(Stud)............
Juriga Milan(Stud)-........-..
Konvičná Iveta(Stud)-............
Kordula Jiří(Stud)............
Kozák Miroslav(Stud)............
Králík Milan(Stud)..-----
Kubíček Karel(Stud)............
Mareš Ivan(Stud)............
Nenička Dušan(Stud)-------
Putinová Alena(Stud)......--..
Šebesta Josef(Stud)............
Vala Zdeněk(Stud)........-....
Vařacha František(Stud)............
Změny v rozvrzích učitelů:
Automechanický Mistr1. hododpadáOdv2.AK (S7)
2. hododpadáOdv2.AK (S7)
3. hododpadáOdv2.AK (S7)
4. hododpadáOdv2.AK (S7)
5. hododpadáOdv2.AK (S7)
6. hododpadáOdv2.AK (S7)
Balajková Renáta1. hododpadáObn3.B
3. hododpadáIct4.AT
4. hododpadáAnj3.B
5. hododpadáAnj1.B (AJ1)
6. hododpadáObn3.B
Firemní Pracovník1. hododpadáOdv2.AK (S10K)
2. hododpadáOdv2.AK (S10K)
3. hododpadáOdv2.AK (S10K)
4. hododpadáOdv2.AK (S10K)
5. hododpadáOdv2.AK (S10K)
6. hododpadáOdv2.AK (S10K)
Hladný Radek1. hododpadáSiv4.AT
Chromá Jana2. hododpadáIct3.B
5. hododpadáIct3.AK
7. hododpadáMat1.B
Klempířský Mistr1. hododpadáOdv2.AK (S9/K)
2. hododpadáOdv2.AK (S9/K)
3. hododpadáOdv2.AK (S9/K)
4. hododpadáOdv2.AK (S9/K)
5. hododpadáOdv2.AK (S9/K)
6. hododpadáOdv2.AK (S9/K)
Konvičková Martina1. hododpadáMat1.AT
3. hododpadáMat2.AT
4. hododpadáFyz1.AT
5. hododpadáMat4.AT
7. hododpadáMat3.AK
Pracovník Firmy1. hododpadáOdv2.B (S8)
2. hododpadáOdv2.B (S8)
3. hododpadáOdv2.B (S8)
4. hododpadáOdv2.B (S8)
5. hododpadáOdv2.B (S8)
6. hododpadáOdv2.B (S8)
Růžička Miloš2. hododpadáOpr2.AT
4. hododpadáTev2.AT
5. hododpadáTev2.AT
6. hododpadáFyz1.B
Změny v rozvrzích tříd:
1.AK1.-6. hod studijní volno
1.AT1.-7. hod studijní volno
1.B1.-7. hod studijní volno
2.AK1.-6. hod studijní volno
2.AT1.-7. hod studijní volno
2.B1.-6. hod studijní volno
3.AK1.-7. hod studijní volno
3.AT1.-6. hod studijní volno
3.B1.-7. hod studijní volno
4.AT1.-6. hod studijní volno
Pedagogický dohled u třídy:
1.AK, 1.-6.hod - Hofman Jan, Kubíček Karel, Šebesta Josef
1.AT, 1.-7.hod - Filipová Martina
1.B, 1.-7.hod - Juriga Milan
2.AK, 1.-6.hod - Kordula Jiří, Králík Milan, Mareš Ivan
2.AT, 1.-7.hod - Nenička Dušan
2.B, 1.-6.hod - Kozák Miroslav, Vařacha František
3.AK, 1.-7.hod - Vala Zdeněk
3.AT, 1.-6.hod - Berka Jiří, Mareš Ivan
3.B, 1.-7.hod - Konvičná Iveta
4.AT, 1.-6.hod - Putinová Alena